školní časopis Sosákova Pětka

Ve školním roce 1999/2000 začal vycházet náš školní časopis Sosákova pětka. Jméno získal v celoškolní anketě s hlasováním podle znaku naší školy. U jeho zrodu stály paní učitelky Štolfová a Nademlejnská (dříve Pochmanová) a s nimi žáci naší školy. Původně si čtenáři četli časopis poloviční, protože vycházel v rozměru A5. Postupem času se formát časopisu zvětšil na A4, a tak zůstal dodnes.

Zprvu fungoval časopis jako kroužek ve volném čase, nyní se redakční rada schází v rámci nepovinného předmětu Mediální výchova, který vedou paní učitelky Štolfová a Marková, s korekturou pomáhá paní učitelka Nademlejnská. V letošním školním roce se scházíme každou středu v učebně VT.

Šéfredaktor: Eliška Farová
Zástupce šéfredaktora: Veronika Brizgalová - ankety