Učebna v přírodě

se školním arboretem aneb Každý strom má svůj příběh

Ve školním roce 2012-2013 naše škola uspěla s projektem „Učebna v přírodě se školním arboretem aneb Každý strom má svůj příběh“.

Projekt je spolufinancován z grantu poskytnutého Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.

V rámci projektu vznikne udržovaný prostor s krytým sezením - učebna v přírodě -  který bude využívaný jednotlivými třídami, ale také školní družinou a školním klubem celodenně dle podmínek počasí po celý rok.

Informace o budování učebny a jednotlivých etapách projektu se dozvíte na vojnovicovka-prirodniucebna.webnode.cz.